Pristupačnost

T.: 052/662-726 // F: 052/662-676 //
E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Kontakt

Kontaktirajte nas

Kontakt sa vama nam je izuzetno značajan, te ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili vam je potrebna pomoć, slobodno nam se obratite!

Obavještava se javnost da su - sukladno točki V. Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj)samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova - od dana 16. studenoga 2021. godine sve stranke koja dolaze u službene prostorije zgrade gradske uprave Grada Buzeta na ulazu obvezne predočiti EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz.

Stranke se primaju isključivo uz prethodnu najavu u dogovorenom terminu.

Grad Buzet
II. istarske brigade 11
52420 Buzet
tel.: 052/662-726
fax: 052/662-676
e-mail: info@buzet.hr

Damir Kajin - gradonacelnik@buzet.hr

Pročelnica: Elena Grah Ciliga -  elena.grah-ciliga@buzet.hr
Viša savjetnica za pravne poslove: Roberta Kalčić Savatović - roberta.kalcic@buzet.hr
Viša savjetnica za razvojne projekte: Iris Jakac - iris.jakac@buzet.hr
Viši savjetnik za razvojne projekte: Vanja Fabijančić - vanja.fabijancic@buzet.hr
Savjetnica za društvene djelatnosti: Helena Šćulac Jerman - helena.sculac-jerman@buzet.hr
Stručna suradnica za opće poslove: Sandra Šverko - sandra.sverko@buzet.hr
Viša referentica za opće poslove: Tatjana Merlić - tatjana.merlic@buzet.hr
Portir – telefonist: Mira Vivoda - mira.vivoda@buzet.hr
 

Pročelnica: Nives Jakac - nives.jakac@buzet.hr
Savjetnica za financije: Zvjezdana Majcan - zvjezdana.majcan@buzet.hr
Viša stručna suradnica za financijsko knjigovodstvo: Rafaela Flego - rafaela.beletic@buzet.hr, zamjena Hana Božić - hana.bozic@buzet.hr
Stručni suradnik za financijsko knjigovodstvo: Neno Jermaniš - neno.jermanis@buzet.hr

Pročelnica: Anica Milković Grbac - anica.milkovic-grbac@buzet.hr
Viši savjetnik za imovinskopravne poslove: Denis Jerman - denis.jerman@buzet.hr
Savjetnik za komunalne i građevinske poslove: Mario Hreljak - mario.hreljak@buzet.hr 
Viša stručna suradnica za naplatu potraživanja i prisilnu naplatu: Reana Glavić Jačić - reana.glavic@buzet.hr 
Komunalni redar: Korado Rehak - korado.rehak@buzet.hr

Grad Buzet
Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.

Kontaktirajte nas
  • Grad Buzet
  • II. istarske brigade 11
  • 52420 Buzet